STOR PERDE        

Bilgi için:   0538 954 55 74

KATLAMALI  PERDE leriniz  Sökülür vede  Takılır
Tamir ve  temizleme işlemleri yapılır
Stor perde Blacout Karartma Zebra  perde Jaluji Şiparişleri alınır.
Numune  ve Kartela Görebilirsiniz
Randevu ve Bilgi için 0538 954  55 74

STOR PERDE, her mekanda sadeliği ile uyum sağlayan kullanışlı, dekoratif ve modern bir perde sistemidir. Tek başına kullanılabileceği gibi, farklı perde modelleri ile de kullanılarak mekânın çehresini değiştirir. Stor perde seçimi sırasında renk ve kumaş bütünlüğü önemlidir. Stor perdenin getirdiği sade ve yalın yaklaşım sayesinde ev dekorasyonlarında kolay ve pratik çözümler üretebilirsiniz

STOR PERDE, modern biçimde dizayn edilen mekanlarınız için renk ve kumaş temelinde çok farklı çeşitler sunar. Ayrıca stor perde, güneş önleyici, karartma (blackout), filtre edici, leke tutmayan, ütü istemeyen, yanmayan, anti bakteriyel, ışık geçirmez ve mekanları çeşitli renk seçenekleriyle canlandırıcı özelliklerle birlikte her tür modern ev dizayn ihtiyaçlarını karşılar. Stor perdeler yüzlerce kumaş, renk ve doku seçenekleri ile mekanı farklı bir boyut kazandırır. Keten, Polyester, Jakarlı polyester, Karartma, Nubuk Karartma, Şantuğ, Tül, Sun Screen gibi özelliklere sahip farklı renk ve dokularda kumaş alternatifleri de bulunmaktadır.

STOR PERDE, yıkanmaz ama nemli bir sünger ile silinebilme özelliği vardır. Ayrıca stor perdelerde kullanılan kumaşın deforme olması durumunda mekanizma sabit kalmak üzere, sadece kumaşı değiştirerek yenileyebilirsiniz. Stor Perde kumaşları üzerinde bulunan sertleştirici apre, kumaşın düzlüğünü ve mekanizmaya düzgün sarılmasını sağlar. Etekte kullanılan çıta kumaşın düzgün durmasını sağlar. Stor Perde eteklerinde uygulanan farklı etek kesimleri, işlemeler, boncuklar ve diğer aksesuarlar stor perdelerde görünümü zenginleştirir.

STOR PERDE, çalışma esasları konusunda “Manuel” ve “Motorlu” kullanım seçeneği sunmaktadır. Manuel sistemler arzu edilirse “Yaylı” veya “Zincirli” şekilde kontrol edilebilir. Motorlu alternatiflerde ise; “Uzaktan kumandalı” “Butonlu” “Sensörlü” “Otomatik” sistemler yer almaktadır. Hangi Sistem veya modeli tercih ederseniz edin, STOR PERDE’lerin artık evlerimize şıklık ve renk kattığı kesin!

Katlamalı Perde  Stor Perde Korniş Takılır Perde Takılır

STOR PERDE leriniz  Sökülür vede  Takılır
Bilgi için 0538 954 55 74